Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Meyveli Yudumlar Sarışın F7356 (INTERBABYLIVEF7356)

Fiyatları görebilmek için BAYİ olmalısınız.

Barkod : 5010996100467

 

Koli İçi Adet : 2

  Önemli UyarıÜRÜNDE ASORTİ VARSA RENGİ VE MODELİ STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLMEKTEDİR.

Eğlenceli meyve sıkma ve saç şekillendirme oyunları oynayın! Baby Alive Meyveli Yudumlar oyuncak bebekle çocuklar, oyuncak meyve sıkacağını ve alıştırma bardağı aksesuarını kullanarak Baby Alive oyuncak bebeklerini besleyebilecek!

3 yaşındaki kız çocuklarına yönelik 30 cm boyundaki bu beslenebilir oyuncak bebek, çocukların sıkıp suyunu çıkarabileceği 2 plastik meyve (elma ve ananas) ve oyuncak meyve sıkacağı gibi Baby Alive aksesuarlarıyla birlikte gelir. Meyve sıkacağı kapağının yerine alıştırma bardağı kapağını takın ve Meyveli Yudumlar oyuncak bebeği besleyin!

Şimdi de bez değiştirmeniz gerekiyor çünkü gerçek bu oyuncak bebek gerçek bir bebek gibi su içiyor ve ""altını ıslatıyor"". (Ek oyuncak bebek bezleri ayrı satılır.) Üç yaş ve üzeri çocuklar, ortalığı kolayca toplayabilmek için oyuncak meyve ve bebek aksesuarlarını plastik meyve sepetinde saklayabilecek.

Bebek, üzerine giydiği meyve desenli renkli Baby Alive kıyafetiyle birlikte sunulur.

Kız ve erkek çocuklar için harika bir hediye olan bu set ile çocuklar, kutuya dahil tarak ve fiyonk tokayı kullanarak oyuncak bebeğin saçını tarayıp şekil vermeye bayılacak.

Kutu Ölçüsü: 10 x 24 x 37 cm

SON EKLENENLER (EN YENİLER)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR