Soru : B2B Nedir ? (B2B, İngilizcesi “Business to Business” ın baş harflerini ifade ediyor)

Firmadan firmaya ifadesinin kısaltılmış hali B2B'dir. B2B pazarlamada, bir firmanın ürün ve hizmetleri diğer firmalara pazarlanır. B2B nedir diye özetlediğimizde, kısaca bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e-ticaret iş modelidir diyebiliriz. 

 

Soru : B2B İş Modeli Samatlı Oyuncakda Nasıl Çalışıyor?

Bu iş modeli firmamızda sitemize bayi olarak çalışmaktadır. Bayi olmayan kişi veya kurumlar sitemizden alışveriş yapamazlar, fiyatları göremezler.

 

Soru : Bayilik Şartlarını Nelerdir?

Fiziki olarak veya Online olarak Oyuncak,anne-bebek,kırtasiye gibi ürünlerin satışı yapıyor olmanız gereklidir. Bu koşullardan en az 1 tanesini sağlıyor olmalısınız. Aksi halde bayilik verilmemektedir.

 

Soru : Sitenizden Nasıl Sipariş verebilirim ?

Sitemizden bayi olarak sipariş verebilirsiniz. Bayilik dışında telefonla veya mail ile sipariş oluşturamazsınız.

 

Soru : Sitenizde Ödeme Sistemi Nasıldır?

Ödemeleri Havale-Eft veya MAİL Order sistemiyle almaktayız. Online olarak ödeme sistemlerini şuan için sitemizde kullanmıyoruz.

 

Soru : Sipariş Verdikten Sonra Ne Yapmalıyım?

Sipariş verdikten sonra ekip arkadaşlarımız ilk olarak ürünlerinizi hazırlar ve paketler. Sonrasında ödeme için sizleri arar ve nasıl ödeme yapmak istediğinizi sorarlar. Ödemeyi yaptıktan sonra ürünlerini kargolanmak üzere yola çıkartılır.

 

Soru : İskonto Oranlarınız Nedir?

İskonto oranlarımızı ödemenize göre değişmektedir. Ödemeyi yaparken ekip arkadaşlarımız size iskonto konusunda bilgi vereceklerdir.

 

Soru : Taksitli Satış Yapılıyor mu?

Evet taksitle ödeme yapabilirsiniz. Siparişi verdikten sonra ödeme için ekip arkadaşlarımız aradıklarında size taksit seçeneklerini sunacaklar.

 

Soru : Açık Hesap Çalışıyor musunuz?

Hayır açık hesap çalışmamaktayız.

 

Soru : Kargo veya Ambar Ücretleri Kime Ait?

Kargo veya Ambar ile gönderimler ALICIYA (Size) aittir.

 

Soru : Kargo veya Ambar Fiyatları Nedir?

Alacağınız ürün veya ürünlerin desileri değişkenlik gösterdiği için net bir rakam iletilememektedir. Gönderiler Samatlı Oyuncak anlaşmalı kargo şirketi veya ambarlar ile uygun fiyatlardan gönderilmektedir. 

 

Soru : Xml veya Dropshipping Hizmetiniz Var mıdır?

Xml veya Dropshipping hizmetimiz şuanda yoktur. Böyle bir durum olması halinde sitemizde yayınlanacaktır.

 

Soru : Bayilik İçin Ücret Talep Ediyor musunuz?

Bayilik için şuan için herhangi bir ücret talebimiz yoktur. Ancak bayiliğiniz aktif edilmişse, belirli bir süre sipariş vermediyseniz bayiliğiniz kapatılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR