Birlik Oyuncak Babycim Piyanolu Dinozor Oyun Halısı (18 220)

Fiyatları görebilmek için BAYİ olmalısınız.

Barkod : 8698555795292

 

Koli İçi Adet : 

 

Ürünle ilgili soru ve istekleriniz için [email protected] mail adresine bildirimde bulunabilirsiniz!

     
  Önemli UyarıÜRÜNDE ASORTİ VARSA RENGİ VE MODELİ STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLMEKTEDİR.

Piyanolu Dinozor Oyun Halısı ile bebekler hem eğlenecek hem öğrenecek!

Sevimli dinozor desenleriyle ve renklerle süslü bu oyun halısı bebeklerin görsel gelişimini destekler. 3 farklı oyun modu ve kolay kurulum özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Uyku modu ile beşik kenarına takılabilir, halı modu ile oyun halısı olarak kullanılabilir ve oyun modu ile bebekler oturarak oyun oynayabilir, piyano çalarak ritim tutabilir.

Bebekler sırt üstü yatarak oyuncak barına takılı oyuncaklara uzanma, kavrama, tutunma gibi kas gelişimini destekleyen oyunlar oynayabilir. Onların kendisini tanıması ve keşfetmesi için barın üzerinde ayna bulunur. Bar üzerindeki renkli halkalara bebeklerin favori oyuncakları asılabilir.  Çıngıraklı oyuncaklar sayesinde eğlenceli oyunlar oynayabilirler. Bebeğinizin uzanma, karın üstü oyun oynama ve oturma zamanına göre öğrenme şeklini değiştirebilir, gelişim seviyesine göre ürünü yıllarca kullanabilirsiniz. 

Piyanolu Dinozor Oyun Halısı ile bebekler farklı renkleri ve şekilleri öğrenir. 3 ay ve üstü bebekler sırt üstü yatırılıp piyanonun tuşlarına basmaya çalışabilir. Bu şekilde kol ve bacak kasları gelişir. 6 ay ve üstü bebekler oturabileceği için piyanonun önüne oturup tuşlara basmaya çalışabilir; böylelikle bebeğinizin el ve göz koordinasyonunun gelişmesini destekler. Bebeğinizin piyanonun tuşlarına bastığında çıkan sesler, bebeğinizin işitsel gelişimine yardımcı olur. 18 ay ve üstündeki bebekler piyano ile rahatlıkla oynayabilir.

2 x 1,5V AA Kalem pil ile çalışır. Piller kutuya dahildir.

Kutu ölçüsü: 46 x 33 x 8,5 cm

Ağırlık: 0,800 kg

SON EKLENENLER (EN YENİLER)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR