LEGO Technic Arazi Yarışı Arabası 42164 - 8 Yaş ve Üzeri Çocuklar için Koleksiyonluk Yaratıcı Oyuncak Model Yapım Seti (219 Parça) (ADORE42164)

Fiyatları görebilmek için BAYİ olmalısınız.

Barkod : 5702017567167

 

Koli İçi Adet : 

  Önemli UyarıÜRÜNDE ASORTİ VARSA RENGİ VE MODELİ STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLMEKTEDİR.

8 yaş ve üzeri bu havalı araçla 8 yaş ve üzeri çocuklar çok eğlenecek. Genç model severler, LEGO® Technic™ Arazi Yarışı Arabası'nı (42164) birleştirirken teknikleri geliştiriyor. Modellerini test ederken deneyim devam ediyor. Gerçek yarış arabalarından ilham alan arka sıcaklık, hareketli 4 silindirli motor ve harika kırmalı direksiyon gibi orijinal ayrıntılara sahiptir. Bu set, araç ve oyuncak yarış arabalarını yedi çocuk için güzel bir ödül ya da hediye fikridir.

LEGO Technic yapım kitapları, genç LEGO sunucuları mühendislik hakkında bilgi edinmeye teşvik etmek için parçaları, etkileşimli modellerle birleştirir. Modellerin 3 boyutlu yakınlaştırıp dönebilecekleri ve ilerlemelerini takip edebilmeleri LEGO Builder uygulamasıyla parçalar eğlenceli bir yapım macerası verin.

Büyük eğlenceyle gelen harika bir yarış arabasıyla tanışın! LEGO® Technic Arazi Yarışı Arabası'nı yapın, ardından test edin. Heyecan yarış verici arabasını hızla sürünüyor. Süspansiyonu ve 4 silindirli motoru inceleyin. Sonra aracın bir yandan diğer yana eğilmesini sağlayan harika kırmalı direksiyon hatası. Muhteşem!

Yarış arabası meraklıları, araçlar yedi erkek ve kız çocuklar için LEGO® Technic Arazi Yarışı Arabası'nı yaparken ve arada sırada çok eğlenecek. Bu oyuncak, hareketli 4 silindirli motor gibi gerçek yarış arabalarından esinlenilmiş orijinal ayrıntılara sahiptir.

Çocuklar, arka çözüm ve arabanın bir tarafında birbirinden ayrı yönelmesini sağlayan kırmalı direksiyonu denerken arabalarını test edebilirler. LEGO® Technic inşa edilebilir model kitleri, genç LEGO sunucuları elektrik evreniyle tanıştırılan işlemlere ve mekanizmalara sahiptir.

219 parçalı setteki arabanın 9 cm, uzunluğu 17 cm, genişliği 11 cm'dir.

Parça sayısı: 219

Kutu ölçüsü: 19,1 x 14,1 x 70,5 cm

Ağırlık: 0,289 kg

SON EKLENENLER (EN YENİLER)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR