Samatlı Oyuncak Manyetik Halka
TY-8158 MAGNETIC HALKA
Samatlı Oyuncak Manyetik Halka Samatlı Oyuncak Manyetik Halka  | Toptan Oyuncak Fiyatı
Samatlı Oyuncak Manyetik Halka Samatlı Oyuncak Manyetik Halka  | Toptan Oyuncak Fiyatı
TY-8158 MAGNETIC HALKA
Samatlı Oyuncak Manyetik Halka Samatlı Oyuncak Manyetik Halka  | Toptan Oyuncak Fiyatı

Samatlı Oyuncak Manyetik Halka (9992 996)

Marka : Samatlı

Fiyatları görebilmek için BAYİ olmalısınız. Bayiliğiniz Yoksa Fiyat ve Stok Bilgisi Verilmemektedir.

Barkod : 8691752300030

 

Koli İçi Adet : 

 

Ürünle ilgili soru ve istekleriniz için [email protected] mail adresine bildirimde bulunabilirsiniz!

     
  Önemli UyarıÜRÜNDE ASORTİ VARSA RENGİ VE MODELİ STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLMEKTEDİR.

 

  • KÜÇÜK ELLER İÇİN UYGUN - Küçük çocuklar için mini boy Çap: 2 inç. Çocuklarınızla oynayarak biraz kolay zaman geçirin, sadece eğlenmekle kalmayacak, aynı zamanda kendinizi rahatlamış bulacaksınız İçinizde yatan yaratıcı dehayı ortaya çıkaracak küçük alet. Bu mini plastik hediyeler, numara yapmak ve sınıfta veya ofiste odaklanmanıza yardımcı olmak için çok eğlenceli.
  • YUVARLAK KÖŞE VE PÜRÜZSÜZ YÜZEY: Parmaklarınızı çizilmekten koruyun. ONARIM, YAĞ, BAKIM GEREKTİRMEZ: Kutudan çıkar çıkmaz gerilim azaltıcı oyuncakları kullanın. GARANTİ 1 DK + DÖNÜŞ SÜRESİ: Fidget, 2 dakika boyunca rahatça dönecek ve gerçekten sert bir dönüşle daha da uzun sürecek. Ayrıca numaralar sırasında çok az yavaşlarlar.
  • OYNAMASI KOLAY - Bir parmağınızla merkezin her iki tarafından ve sonra diğer elinizle döndürün.Atman yaparken çarklar yalnızca tek elle kullanılabilir.Bir masa üzerinde döndürmek için, sabit tutmak için ortasına basın ve Kıpır kıpır oyuncaklar, bıraktığınızda dönmeye devam edecek ve dönme süresi 30s-1dk. Çekirdekteki yüksek hızlı hibrid bilyeler, en düzgün dönüşü ve sabit, tutarlı dönüşü sağlar. Yağ veya bakım gerektirmez.
  • KÖTÜ ALIŞKANLIKLARI BIRAKMAK İÇİN BÜYÜK OYUNCAKLAR: Kıpır kıpır bir döndürücü ile tırnak yeme ve sigara içme gibi istenmeyen alışkanlıkları azaltabileceksiniz. Sıkıcı zamanınız hızla geçecek ve yalnız kaldığınızda iyi vakit geçireceksiniz. Tırnaklarınızla oynamak yerine stres çarkını kapıp onunla oynayabilirsiniz. Pek çok insan, bu eğlenceli ve havalı kıpır kıpır oyuncağı kullanarak istenmeyen alışkanlıkları başarılı bir şekilde azalttı.
Benzer Ürünler