Baby Alive Star Besties Yıldız Skylar F7359 (INTERBABYLIVEF7359)

Fiyatları görebilmek için BAYİ olmalısınız.

Barkod : 5010994208691

 

Koli İçi Adet : 3

  Önemli UyarıÜRÜNDE ASORTİ VARSA RENGİ VE MODELİ STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLMEKTEDİR.

Tüm galaksideki en iyi arkadaşlar!

Baby Alive Star Besties Stellar Skylar bebeği, galaksiler arası eğlence için ışıltılı bir uzay temasına sahiptir.

3 yaşındaki kızlar için uzaydan ilham alan bu 8 inçlik Baby Alive bebek, geniş bir bavul, gezegen pasaportu, hayali ay suyu içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi Baby Alive aksesuarlarıyla birlikte gelir.

Oyuncak bebek aksesuarları, yanında oynaması için çantasında bile saklanabilir!

Kızlar için harika bir hediye olan bu besleyici saçlı oyuncak bebek, çıkarılabilir folyo vurgulu eteği, kalıplı kakülleri ve fırçayla atılabilen pembe ve mavi atkuyruğu ile yıldızlarla süslenmiş bir görünüme sahiptir.

Stellar Skylar, Lovely Luna ve Bright Bella dahil tüm Star Besties bebeklerini toplayın. (Her bebek ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

8 İNÇ UZAYLI TEMALI BEBEK | Galaksiden ilham alan cesur tarzı ve aksesuarlarıyla bu Baby Alive Star Besties bebeği, gezegenden atlamalı hayali maceralara hazır!

UZAY SEYAHATİNDEN İLHAM ALAN BEBEK VE AKSESUARLAR | Folyo vurgulu çıkarılabilir etek gibi Baby Alive aksesuarları içerir. artı uzaylı bir bavul, gezegen pasaportu, taklit içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi galaksiler arası aksesuarlar.

PRATİK İÇECEKLİ BESLENEN BEBEK OYUNCAĞI | 3 yaş ve üstü çocuklar, ay suyu içeceği aksesuarıyla Stellar Skylar oyuncak bebeklerini besliyormuş gibi yapabilir.

SÜSLE ÇIKARTMALARLA | 3 yaşındaki kız ve erkek çocuklara yönelik bu Baby Alive bebeği, hareket halindeyken eğlenmek için aksesuarlarını saklayan valizini hareketlendiren çıkartmalar içerir!

CANLI PEMBE VE MAVİ FIRÇALANABİLİR SAÇLAR | Stellar Skylar bebeğin, kalıplı perçemleri ve çocukların tarağıyla tarayabilecekleri renkli, köklü atkuyruğu ile kendi dünya dışı görünümü var.

KOLEKSİYONU TAMAMLAYIN | Baby Alive bebeklerini seven çocuklar Stellar Skylar, Lovely Luna ve Bright Bella dahil olmak üzere tüm Star Besties bebeklerini toplamak isteyecektir. (Her oyuncak bebek ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

İçerik | Çıkarılabilir etekli oyuncak bebek, oyuncak bebek valizi, kağıt pasaport, taklit içecek, tarak ve çıkartmalar.

Yaş Grubu | +3.

SON EKLENENLER (EN YENİLER)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR