LEGO City Uzay İnşaat Robotu 60428 - 6 Yaş ve Üzeri Çocuklar için Uzay Aracı İçeren Yaratıcı Oyuncak Yapım Seti (140 Parça) (ADORE60428)

Fiyatları görebilmek için BAYİ olmalısınız.

Barkod : 5702017588025

 

Koli İçi Adet : 

  Önemli UyarıÜRÜNDE ASORTİ VARSA RENGİ VE MODELİ STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLMEKTEDİR.

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için LEGO City Uzay İnşaat Robotu ile çocuk oyunlarını yörüngeye fırlatın. Bu fütüristik robot zırh, çekiç ve parçalı aletli oyuncak kollara, minifigür pilot kokpitine ve uzak gezegenleri bırakmak için büyük ayaklara sahiptir. Saatlerce efsanevi uzay aksiyonu için inşaat robotunu, gezegen ortamını, enerji kristali içeriğini ve uzay ekibini minifigürünü ekleyin.

LEGO Builder uygulamasıyla küçük robot severinizi heyecan verici bir yapım macerasından çıkarın. Burada oyun setlerini inceleyip kaydedebilir, kendi ilerlemesini takip edebilir, modeller inşa ederken 3 boyutlu olarak yakınlaştırılabilir, dönebilir ve her açıdan görüntülenebilir.

LEGO City uzay oyun paketleri, sınırsız yaratıcı oyunlar için araçlar, ayrıntılı yapılar ve hayalle gerçeği karıştıran ilham verici karakterler içerir. Çocuklar, daha da fazla efsanevi uzay macerası için bu eğlenceli, uzay özellikli seti, LEGO City uzay serisinden diğer setlere (ayrıca satılır) seçenekleri mevcuttur.

Muhteşem bir gezegen madenciliği gidişi için sağlam uzay inşaat robotunun kokpitine çıkın. Bu havalı robot zırhı, büyük esnek parçaları, güçlü kaldırma bölümleri ve gezegende yürümek için devasa ayaklarıyla yeni dünyaları kurtarmak için kullanılabilir. İnşaat robotunuzla kazıdığınız numuneleri alın, çekicinizi ve bölümlü kollarınızı kullanarak kayaları kırıp güç üreten enerji kristallerini ortaya çıkarın. Hazır mısın? Haydı!

Fütüristik oyunlar için LEGO City uzay seti, çekiç ve pençe aletli kolları, minifigür pilot kokpiti ve yeni dünyaları kurtarmak için büyük ayaklar olan parçaları olan bir robot kaydı içerir.

Çocuklardan oluşan bir robot zırhı, uzay inşaat robotu, uzay mürettebatı minifigürü ile kaya ve kristal parçalarının olduğu bir sahne uzaysi inşa etmek için özellikler olan her şey var.

Çocuklar, uzay mürettebatı minifigürünü pilot kokpitine yerleştirebilir, çekiç ve pençe aletli kolları kullanarak hayali gezegenlerden güç üreten enerji kristalleri kanatları. Çocukların, modelleri inşa ederken onu yandan görmemelerini sağlayan LEGO® Builder uygulamasıyla uzay hayranlığınızı, eğlenceli bir yapım macerasından yola çıkın. LEGO City uzay setini, 6 yaş ve üzeri kuşlar ve uzay meraklılarına eğlenceli bir yılbaşı hatırası veya sıradan bir gün sürprizi olarak verin.

Çocuklar, bu seti LEGO City uzay serisinden diğer setlere (ayrı satılır) ekleyerek daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarıyor. LEGO City uzay oyun setleri, sınırsız yaratıcı oyunlar için çözümler, ayrıntılı yapılar ve hayalle gerçeği karıştıran ilham verici karakterler içerir.

140 parçalı set, 10 cm boyunda bir robot askısı içerir.

Parça sayısı: 140

Kutu ölçüsü: 15,7 x 14,1 x 4,5 cm

Ağırlık: 0,148 kg

SON EKLENENLER (EN YENİLER)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR